Okna

Okna OKNOPLAST wynikają z pasji tworzenia. Są gwarancją nie tylko ciepła w domu, ale również doskonałej izolacji akustycznej, bezpieczeństwa i eleganckiego, pięknego designu widocznego we wnętrzu domu i na jego zewnętrznej części.

OKNA

Okna OKNOPLAST, które oddajemy w ręce naszych Klientów są wynikiem połączenia najlepszych materiałów z nowoczesnymi technikami produkcji, wzmocnionym oryginalnością autorskich projektów. W ten sposób wzory naszych okien są niespotykane nigdzie indziej, a ich niezwykle trwała konstrukcja dba o każdy dom w 100%.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach

Okno PIXEL

Okna Pixel to idealny produkt dla domów, którym w pierwszej kolejności brakuje wyrazistego designu. Zapewniają go bowiem nie tylko poprzez profil o oryginalnym kształcie, pozbawiony sztampowych zaokrągleń, ale również dzięki dużym przeszkleniom, które mogą wprowadzić do wnętrz domu nawet o 22% więcej światła. Ta doskonale kwadratowa linia okien Pixel nie jest zakłócana przez żaden z elementów. To pierwszy taki produkt na rynku, w którym również krawędzie i listwy są zarysowane na wzór prostokąta i którego szyby wykonane są z takiego materiału, który cechuje się zarówno izolacyjnością termiczną, jak i akustyczną. W oknach Pixel znajdziesz konstrukcję wyposażoną w słupek ruchomy z klamką centralną. To zestaw, który wpływa również na wygodę użytkowania.

Okno PROLUX

Okna Prolux to przepis na więcej światła we wnętrzach domu. W tej stolarce znajdziesz autorską, oryginalną konstrukcję profilu, opartą wyłącznie na najlepszych materiałach oraz znacznie większą powierzchnię szybową, która jest w stanie zapewnić więcej światła niż standardowe okna PCV. Okna Prolux wyposażone są w uszczelki, które umieszczone w narożach listwy przyszybowej, pod kątem 45 stopni zapewniają również odpowiedni parametr izolacyjności termicznej, a wąski słupek ruchomy z symetrycznie umieszczoną klamką potęgują wygodę wynikającą z użytkowania okien Prolux. W nich znajdziesz przejaw nie tylko oryginalności projektu, ale również funkcjonalności, która zadba o jasność wnętrz i ogólny komfort przebywania w domu.

Okno WINERGETIC PREMIUM

Okna Winergetic Premium to gwarancja niskich strat energii cieplnej i tym samym obniżonych kosztów ogrzewania budynku, a więc i niższych rachunków. To zasługa niezwykle trwałej, przemyślanej w każdym calu konstrukcji. W niej zawarliśmy nie tyko dodatkowe uszczelnienia typu EDMG, ale również nowoczesny pakiet szybowy wykonany z tafli o grubości 3 mm. To on wpływa tak samo skutecznie na ochronę termiczną, jak i akustyczną, chroniąc przed hałasem dobiegającym z zewnątrz. O designie okien Winergetic Premium za to decyduje zaokrąglony od zewnętrznej strony autorski kształt profilu. Co do wygody, okna Winergetic Premium możesz użytkować z jeszcze większa wygodą dzięki okuciom Twin Fit i uchwytom Win Click, które kolejno pozwalają na jednoczesne uchylenie dwóch skrzydeł okna i ich zamknięcie od zewnątrz.

Okno WINERGETIC PREMIUM PASSIVE

Domeną okien Winergetic Premium Passive jest bezpieczeństwo. Zapewniają ochronę nie tylko przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, ale również niekorzystnym działaniem czynników pogodowych i ewentualnymi próbami włamań. Zasługa leży po stronie samej trwałej konstrukcji, stworzonej na bazie najlepszych materiałów i uzupełnionej o nowoczesne okucia i uszczelnienia oraz wzmocnionego pakietu szybowego. To w ten sposób okna Winergetic Premium Passive nabierają cech antywłamaniowych, a dzięki dodatkowym wzmocnieniom termicznym spełniają wymogi zarówno domów tradycyjnych, jak i zabudowań pasywnych. W końcu nazwa „Passive” nie wzięła się z przypadku. Podobnie jak wyjątkowość całych okien, bo Winergetic Premium Passive oferują najlepsze na rynku wartości współczynnika przenikalności termicznej.

Okno KONCEPT

Klientom, którzy ponad wszystko cenią połączenie nowoczesności z klasycznymi rozwiązaniami architektonicznymi, polecamy okna Koncept. To przy ich tworzeniu połączyliśmy każdą z powyżej wymienionych cech oferując optymalne parametry w zakresie izolacyjności cieplnej, akustycznej, ilości światła dostarczanego do wnętrza domu oraz bezpieczeństwa. Czy wiesz, że okna Koncept doskonale łączą się z drzwiami tarasowymi HST? W ten sposób oferują znacznie większe przeszklenia i jasność wnętrz. Okna Koncept to system, w którym możliwe jest umieszczenie dodatkowych nakładek aluminiowych zarówno na zewnętrzną część profili ram, skrzydeł, jak i słupków i wedle życzenia, zwiększenie trwałości wynikającej ze standardowego zestawu okien Koncept. Ich domeną jednak nadal pozostaje design, a ten pochodzi z najwyższej półki i potęguje piękno każdego domu.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu