Rolety

Podpowiedzi aranżacyjne i artykuły budowlane znajdziesz również u nas, i to takie stworzone wyłącznie przez zespół specjalistów z zakresu architektury i designu. Z ich pomocą remont lub przemeblowanie minie nie tylko szybciej, ale i przyjemniej.

ROLETY

Rolety OKNOPLAST od dawna nie są tylko dodatkiem. To jeden z głównych elementów całego zabudowania, który zapewnia najważniejsze parametry techniczne jednocześnie dbając o walory estetyczne budynku. Szukasz rolet idealnych dla swojego domu? To właśnie dla większej wygody rolety podzieliliśmy na cztery podstawowe rodzaje, z których każdy skupiony jest na innym zadaniu i parametrze.

Rolety LUNA

Rolety Luna są tym produktem, które w głównym stopniu decydują o wartości cieplnej domu. Za sprawą trwałej konstrukcji wykonanej z najlepszego, wysokogatunkowego aluminium zapewniają szczelność, która potęgowana jest przez montaż przeprowadzony wyłącznie po zewnętrznej stronie okien, z wykorzystaniem profilu pełniącego rolę ich przedłużenia. W ten sposób chronią dom przed uciekającym ciepłem jednocześnie uniemożliwiając wdarcie się zimna. Rolety Luna znajdują swoje miejsce zarówno w domach dopiero powstających, jak i tych, które już od dawna istnieją. W ich przypadku możliwy jest również montaż do nadproża pozwalającego na wykonanie cieńszej elewacji, ale z bardzo dobrą, izolującą warstwą ocieplenia. Rolety Luna to sposób na zwiększenie komfortu cieplnego w domu i zmniejszenie wartości rachunków za ogrzewanie.

Rolety SOL EVOLUTION

Rolety Sol Evolution to ten element zabudowania, który dba o design całego domu nie zawsze go w pełni oferując, ale na pewno potęgując. Zadanie to spełnia doskonale już dzięki samej konstrukcji wykonanej z pięknego, trwałego aluminium, ale nie tylko. Na korzyść rolet Sol Evolution przemawia bowiem szereg różnorodnych kolorów lamelek dostępny dla każdego Klienta, w przygotowanym przez nas katalogu. Czerwień, brąz, biel czy czerń? Ty decydujesz, my tworzymy, gwarantując, że każda z barw idealnie połączy się z zastaną w Twoim domu aranżacją i typem elewacji nie tylko potęgując zastane piękno, ale czasami nawet je od podstaw tworząc. Oczywiście rolety Sol Evolution doskonale komponują się z każdym rodzajem okien OKNOPLAST.

Rolety SOL

Rolety Sol decydują przede wszystkim o komforcie przebywania w domu, bo skutecznie kontrolują intensywność światła docierającego do jego wnętrza. To jest zasługą ich niezwykłej szczelności, a ta wynika zarówno z wysokiej jakości wykonania pancerza i miejscu, w którym rolety Sol są montowane, czyli dokładnie we wnęce okiennej wypełniając dostępną przestrzeń i stanowiąc stałą część domowego muru. Z rolet Sol możesz stworzyć inteligentny system zarządzania, a obsługiwać je zarówno przy pomocy stacjonarnego przełącznika, jak i działającego bezprzewodowo pilota opartego o sygnał radiowy. Rolety Sol pozwolą Ci na utrzymanie pełnej kontroli nad naturalnym oświetleniem wnętrza domu, które nawet w dużej ilości potrafi być drażniące. Co więcej, ta szczelność przekłada się również na parametr izolacyjności termicznej dbając również o wartości cieplne budynku.

Rolety TERRA

Dobrze chroniony dom jednocześnie spójny architektonicznie to marzenie każdego domownika. To umożliwiają rolety Terra, na korzyść których w pierwszej kolejności przemawia trwałość wykonania oparta na najlepszym rodzaju aluminium, a w drugiej ich montaż przeprowadzany we wnęce powstałej między oknem a ścianą domu. Do tego konstrukcja może być uzupełniona o dodatkowe uszczelnienia i zabezpieczenia w postaci nowoczesnych wieszaków blokujących, które mają utrudniać podniesienie pancerza rolet. Terra są również elementem, z pomocą którego można stworzyć wysokiej jakości system alarmowy i w ten sposób nadać domowi jeszcze większą ochronę uniemożliwiającą wręcz wizytę nieproszonych gości. Rolety Terra nie zostają w tyle również w kwestii designu. O nim decyduje podwójnie ryflowany profil i mnogość kolorów lamelek.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu