Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST są doceniane przez architektów i nawet najbardziej wymagających Klientów. To zasługa dużych przeszkleń, wyjść o większej szerokości i zaawansowanych systemów umożliwiających wygodne korzystanie.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST to sposób na optyczne powiększenie nawet bardzo małego pomieszczenia i stworzenie bezpiecznego, wygodnego wyjścia na taras. Tak duża tafla szkła wprowadzi do wnętrza domu piękno z zewnątrz, a zaawansowany system uchylno-przesuwny pozwoli na wygodniejsze i łatwiejsze korzystanie z drzwi tarasowych. Zainteresowany? Dla Twojej wygody nasze produkty podzieliliśmy na cztery różniące się między sobą rodzaje – HST, HST Premium, PSK i PSK-Z oraz PSK Atrium.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium są doskonałą kompilacją nowoczesności z energooszczędnością i bezpieczeństwa z oryginalnym designem, którego głównym zadaniem jest likwidowanie barier architektonicznych. HST Premium to funkcjonalność, która najlepiej sprawdzi się w domach o dużym metrażu, poprzez wyjście sięgające nawet 6,5 m w szerokości i ogromne przeszklenia, które zajmując całą powierzchnię od sufitu po podłogę wprowadzą do wnętrza większą ilość światła. W przypadku drzwi tarasowych HST Premium masz możliwość wyboru dodatkowych okuć o podwyższonej odporności na włamanie oraz skrzydeł o większej wadze i trwałości. Ciężar ten jednak nie będzie odczuwalny w użytkowaniu, bo drzwi tarasowe HST Premium obsługiwane są z wykorzystaniem zaawansowanego systemu uchylno-przesuwnego. Piękno i bezpieczeństwo? To połączenie charakterystyczne dla HST Premium.

Drzwi tarasowe HST

Nowoczesna konstrukcja umożliwiająca osiągnięcie znacznie większych przeszkleń i skrzydła prowadzone po dwóch niezależnych od siebie prowadnicach – to tylko dwa z wielu elementów tworzących drzwi tarasowe HST. Drzwi, które okazują się tak samo skuteczne w większym i mniejszych domach, bo oferujące wyjście o szerokości 2,9 m. Tak duże skrzydła nie są jednak trudne w obsłudze, bo na korzyść drzwi tarasowych HST przemawia również technologia podnoszono-przesuwna zapewniająca zarówno stabilność, jak i lekkość systemu otwierania oraz zamykania. HST są także gwarancją bezpieczeństwa, bo wedle własnego życzenia możesz umieścić w nich zaawansowane okucia antywyważeniowe klasy RC2, które uniemożliwią wizytę nieproszonym gościom. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na fakt, że drzwi tarasowe HST doskonale łączą się z oknami Koncept oferując design minimalistyczny i przejrzysty – idealny do nowoczesnych wnętrz.

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z są szansą na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni do stworzenia wyjścia zarówno na taras, balkon, jak i do ogrodu. Zaawansowany system uchylno-przesuwny oraz specjalne okucia gwarantują wygodę korzystania i możliwość łatwej obsługi wyjścia sięgającego w swojej szerokości nawet 1,6 m. Do tego duże przeszklenia, dzięki którym wnętrze zyska większą ilość światła i nabierze designerskiego charakteru. Konstrukcja drzwi tarasowych PSK i PSK-Z jest niezwykle swobodna, bo umożliwiająca zamontowanie dwustronnej klamki z wkładką na klucz, dzięki czemu drzwi tarasowe mogą pełnić rolę drzwi zewnętrznych. Do tego istnieje szansa stworzenia dodatkowego zabezpieczenia wyrażonego w aluminiowych nakładkach, które szczególnie w połączeniu z oknami Koncept prezentują się rewelacyjnie.

Drzwi tarasowe PSK Atrium

W minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach doskonale sprawdzają się drzwi tarasowe PSK Atrium. To nowa propozycja zarówno w obrębie wyjść tarasowych, jak i ogrodowych wyrażona w dużej powierzchni szyb zapewniającej wnętrzom większą ilość światła i dodającej niepowtarzalnego charakteru. W nich znajdziesz zaawansowany system odstawno-przesuwny umożliwiający wygodne przesunięcie skrzydeł o szerokości nawet 1,6 m. Komfort ten spotęgowany jest również przez okucia wyposażone w specjalne zaczepy, które naprowadzą skrzydło do pozycji zamknięcia tuż po przekręceniu klamki. W drzwiach tarasowych PSK Atrium umieściliśmy również mikrowentylację, i to na całym obwodzie skrzydeł, dzięki której drzwi pozostają niedostępne dla jakiegokolwiek zagrożenia z zewnątrz. PSK Atrium to produkt zarówno do domów tradycyjnych, jak i nowoczesnych. W przypadku tych pierwszych nadając wyrazistego charakteru, a w drugich go potęgując.

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu